Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta gminy Miączyn

Utworzony przez kazik, 1 listopada 2010 r. o 09:10
mieszkaniec gminy napisał:
Po pierwsze: Nie jestem pracownikiem miny więc proszę ludzi UG w to nie mieszać. Dziwi mnie że wszystkie wypowiedzi przeciwne p. Długoszowi są przyklejane pracownikom UG. Jestem zwykłym mieszkańcem gminy Miączyn i widzę że wyborcze obietnice p. Długosza to granie na ludzkich emocjach. Tak jak o zamykaniu szkół; wiadomo że jak powie mieszkańcom np. Gdeszyna że nie da zamknąć szkoły to oni pójdą za nim. Nie ważne że ta szkoła to same straty i gmina pompuje w nią i inne jej podobne placówki dużą kasę, ważne żeby obiecać ludziom że się jej nie zamknie tylko po to żeby uzyskać poparcie. Krzyczenie o przekrętach w UG, co to ma znaczyć??? Ja mieszkam już tu szmat czasu i nie słyszałem o takowych. Poza tym obwinianie p. Kapicy za niepowodzenia to rzecz zupełnie z kosmosu. Ile on pełnił obowiązki wójta?? 4 miesiące??? Owszem popieram pana Kapicę ale jeszcze raz powiem, nie jestem pracownikiem UG!!!A mieszkańców Miączyna nie obrażam tylko zmuszam do przemyśleń, bo nie chcę żeby głosowanie odbywało się tylko na zasadzie że to człowiek z Miączyna wiec wszelkimi siłami trzeba za nim iść
Jesteś dość dobrze doinformowany "zwykły" mieszkańcu gminy,powiedz może ty o programie wyborczym pana Kapicy, bo nikt nie chce nic mówić. My młodzi powinniśmy coś o tym wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za swojego kandydata.Ludzie "nerwy w konserwy i na export"!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Po pierwsze: Nie jestem pracownikiem miny więc proszę ludzi UG w to nie mieszać. Dziwi mnie że wszystkie wypowiedzi przeciwne p. Długoszowi są przyklejane pracownikom UG. Jestem zwykłym mieszkańcem gminy Miączyn i widzę że wyborcze obietnice p. Długosza to granie na ludzkich emocjach. Tak jak o zamykaniu szkół; wiadomo że jak powie mieszkańcom np. Gdeszyna że nie da zamknąć szkoły to oni pójdą za nim. Nie ważne że ta szkoła to same straty i gmina pompuje w nią i inne jej podobne placówki dużą kasę, ważne żeby obiecać ludziom że się jej nie zamknie tylko po to żeby uzyskać poparcie. Krzyczenie o przekrętach w UG, co to ma znaczyć??? Ja mieszkam już tu szmat czasu i nie słyszałem o takowych. Poza tym obwinianie p. Kapicy za niepowodzenia to rzecz zupełnie z kosmosu. Ile on pełnił obowiązki wójta?? 4 miesiące??? Owszem popieram pana Kapicę ale jeszcze raz powiem, nie jestem pracownikiem UG!!!A mieszkańców Miączyna nie obrażam tylko zmuszam do przemyśleń, bo nie chcę żeby głosowanie odbywało się tylko na zasadzie że to człowiek z Miączyna wiec wszelkimi siłami trzeba za nim iść
Szkoda mi ciebie,bo ty już sam sobie grasz na emocjach(nie wiem czy świadomie czy też nie).Opamiętania życzę,bo coraz dalej brniesz w to bagno.Nie dość,że oczerniasz osobę Pana Długosza ,to i Gdeszyna zaczynasz się czepiać.Uważasz,że tam mieszkają gorsi ludzie od ciebie i gorsze dzieci?. I raczej to ty zmusić nikogo do niczego nie możesz,a może ktoś ciebie do czegoś zmusza i jesteś taki nieszczęśliwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorka napisał:
Nie zgadzam się ze zdaniem "Wyborca" gdyż jednym z najlepszych kandydatów jest pan Stanisław Kapica. W ciągu 4 miesięcy pełnienia obowiązków Wójta Gminy swoimi decyzjami pokazał, że można mu powierzyć dane stanowisko i na pewno nas nie zawiedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty głupolu głosowałam na borowskiego to facio hey ale stasio to pionek a ziótek to spoko gosc tak samo bedzie rzadził jak inni znajdzie odpowiednich gosci na odpowidnie stołki, jest the best, stasio miał akcje przed wyborcze , drogi mogły sie budować przez cztery lata nie w otatnich trzech miesiącach przed wyborami. Gdzie twoje myślenie gościu ?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak myslisz , ja tez jestem nauczycielem , ale całe mioączyńskie srodowisko oswiatowe wie że reorganizacja szkół jest potrzebna (EMERYCI com nach hAUse +++) I MAMY LUZ W OŚWIACIE NIE CZEPIAJCIE SIĘ NAUCZYCIELI NASZ KIEROWNIK JEST KOMPETENTNY pAN DŁUGOSZ JAKO NAUCZYCIEL POMYŚLI O WSZYSTKICH O RODZICACH IO DZIECIACH Z LOKALNYMI PATRIOTAMI PANIA iLCZUK IbARATKPOWSKIM ZNAJDĄ ROZWIAZANIA, KUPIĄ GIMBUSA (0 PO CO PŁACIĆ boDYSOWI) CO DO ue I efs TO ZNAJDA PIENIĄDZE NA ULICY PRZECIEZ arek kIERUJE lubelską FUNDACJĄ ROZWOJU ue, JEST europosŁEM, WIEC NIE WAŻNE KTO RZĄDZi ABY miśąacZYN MIAŁA WSPARCIE hey!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
Szkoda mi ciebie,bo ty już sam sobie grasz na emocjach(nie wiem czy świadomie czy też nie).Opamiętania życzę,bo coraz dalej brniesz w to bagno.Nie dość,że oczerniasz osobę Pana Długosza ,to i Gdeszyna zaczynasz się czepiać.Uważasz,że tam mieszkają gorsi ludzie od ciebie i gorsze dzieci?. I raczej to ty zmusić nikogo do niczego nie możesz,a może ktoś ciebie do czegoś zmusza i jesteś taki nieszczęśliwy?
Do mieszkańca gminy człowieku opanuj się i zastanów co piszesz nie tylko ludzie z Miączyna są za Panem Długoszem a z resztą co to ma do tego z kąt kandydat jest i nie rozumie po co jest tu taka nagonka na Pana Długosza chyba ktoś tu się go bardzo obawia.Ludzie dajcie spokój człowiekowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do OLA: Zastanów się nad tym co piszesz, i naucz się czytać ze zrozumieniem. Po pierwsze nie czepiam się ludzi z Gdeszyna, podałem tu zwykły przykład. Właśnie przez to że uważam tych ludzi jako równych mi uważam że mydlenie im oczu jest niesmaczne. Właśnie dlatego że szanuję ich dzieci chciałbym aby miały równe szanse z dziećmi z Miączyna czy Zawalowa. Chyba sama nie chciałabyś aby Twoje dziecko uczyło się w szkole bez odpowiedniego zaplecza. Teraz, gdy wykształcenie jest bardzo ważne nie powinno się patrzyć przez perspektywę" żeby moje dziecko uczyło się w szkole z mojej miejscowości". Obiecanki że nie pozwoli się zamknąć szkół szkodzą nie tylko rodzicom ale przede wszystkim dzieciom, bo rodzice sami skazują swoje dzieci już na starcie na niepowodzenie. Powinno się stworzyć 3-4 placówki z dobrym zapleczem i dobrą kadrą pracowniczą a nie taką że jeden nauczyciel uczy historii, W-fu i biologii. Zaplecze informatyczne to też podstawa w tych czasach. Więc droga Olu nie gadaj głupot że obrażam ludzi. Ja chciałbym tylko żeby w końcu ktoś im uświadomił jakie korzyści płyną z likwidacji szkół a nie straszył ich tylko że ich dzieciom będzie bardzo źle. Dlaczego ksiądz z Gdeszyna straszy tak ludzi i mówi żeby popierali p. Długosza to szkoła zostanie??? Jeśli mi nie wierzysz to sama dowiedz się o wyniki wyborów w 1 turze. Wcześniej ksiądz kazał ludziom głosować na p. Borowskiego i kto tam wygrał??? Zobaczysz teraz kto wygra w Gdeszynie. Więc nie mów mi że ze mną jest coś nie tak. Ja widzę co się dzieje i jak się robi ludziom wodę z mózgu grając na ich emocjach. To mnie boli, takie chamskie zagrywki i mieszanie się kościoła w sprawy polityczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ,,mieszkańca gminy" Czytając twój wpis padło takie zdanie: ,,To mnie boli, takie chamskie zagrywki i mieszanie się kościoła w sprawy polityczne" . Owszem kościół nie powinien mieszać się w sprawy związane z wyborami i tak powinno być od początku. Mam pytanie do ciebie. Dlaczego dopiero po I turze wyborów piszesz o tym? Skoro wiedziałeś, że coś takiego miało miejsce jeszcze przed 21 listopada, ale o tym nie mówiłeś. Siedziałeś cichutko, bo wtedy było ok.. Może wtedy było po twojej myśli, tak miały układać się klocki w wielkiej składance. Aż tu nagle wielki trach. Ale pamiętaj, że ,,panta rhei".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiadek zjedzony ,siły troszeczkę przybyło to do dzieła "mieszkańcu gminy". Wczoraj pytałem o program wyborczy pana Kapicy .I CO? I DALEJ NIC? Nie bądź taki wstydliwy,poopowiadaj troszkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj "zwykły mieszkańcu gminy"(faktycznie zwykły to ty jesteś").Już traciłam nadzieję,że kiedykolwiek się odezwiesz, a tu proszę jaka niespodzianka.Ty w swoich opiniach obraziłeś już bardzo dużo ludzi : i Gdeszyn , i środowisko nauczycielskie( ale podumaj dobrze, bo chyba przez przypadek-no a może ktoś ci zrobił wodę z mózgu,obraziłeś kogoś ,za kim tak silnie trzymasz stronę). Ja na tym etapie mogę ci tylko współczuć........twojej głupoty i naiwności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panta rhei napisał:
Do ,,mieszkańca gminy" Czytając twój wpis padło takie zdanie: ,,To mnie boli, takie chamskie zagrywki i mieszanie się kościoła w sprawy polityczne" . Owszem kościół nie powinien mieszać się w sprawy związane z wyborami i tak powinno być od początku. Mam pytanie do ciebie. Dlaczego dopiero po I turze wyborów piszesz o tym? Skoro wiedziałeś, że coś takiego miało miejsce jeszcze przed 21 listopada, ale o tym nie mówiłeś. Siedziałeś cichutko, bo wtedy było ok.. Może wtedy było po twojej myśli, tak miały układać się klocki w wielkiej składance. Aż tu nagle wielki trach. Ale pamiętaj, że ,,panta rhei".
Bardzo dobry wpis-ale obawiam się,że TEN "mieszkaniec gminy" nie zrozumie go. Pozdrawiam w miłe ,niedzielne popołudnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
Bardzo dobry wpis-ale obawiam się,że TEN "mieszkaniec gminy" nie zrozumie go. Pozdrawiam w miłe ,niedzielne popołudnie.
Też tak myślę ,w stresie chłop działa. A w Warszawie popołudnie nawet słoneczne.Pozdrawiam wszystkich.Do usłyszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo napisał:
oj wozili tylko D nie za alkohol,a za stołki!!!!!!!! za rodzinne ciekawe kogo zatrudni z PGR
DO CIEBIE OOOO kazdy rywalizuje według zadas przyjetych przez wszyskich kadydatów, czyżby panBi pan O i pan S nie walczył właśnie ostołek?!! coś z wasza logiką nie halo!!! W byłym PGRze nie mieszkaja Juz tylko byli pracownicy , a rodzina pana D od wielu lat juz pracuje i ta z PGR i Ta z Miączyna i słuzy ludziom, Inni ludzie z PGR tak jak Pani dyrektor Ilczuk jest dyrektorem szkoły i nik ja za to ze stołka nie wyrzuca, jesli psmietasz czsy polski ludowej to taki sam pgr był z GS, SKR i welu innych zbiorowych sojalistycznych ustrojst nie wspomne chociazby o dzieciach byłych milicjatów czy żołniezy, więc nie rozumię dla czeog robisz z ludzi kasty, a moze dokonaj podziału na ilość ludzi wykształconych z PGR i WSI (nie na darmo mówia wiocha...) jeśli przeszkadzaja ci symptomy Polski Ludowej to poszkukaj w archiwum ile osbó z PGR nalezało do PZPR a ile z twoich starszych sąsiadow (bo jak rozumiem mieszkasz na wsi) i na koniec jeszcze jedno znam osobe której rodzice mielieszkali w miescie byli wykszałceni, ale działalnosc swoich rodziców w partyzantce dostali nakaz pracy w PGR - i co maja na to powiedziec ich dzieci i wnukowie??? TROCHĘ SZACUNKU BO MURZYN TO TAKI SAM CZŁOWIEK JAK BIAŁY NISKI I WYSOKI - A MOŻE ARAB I ŻYD BO MA POLOT DO PIENIĘDZY JEST WYŻSZY OD INNYCH ZIEMIAN ? HEJ "oooo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "mieszkańca gminy" Podziwiam Twoje zatroskanie o dzieci z Gdeszyna , może nie wiesz lub udajesz ale już od 14 lat dzieci gdeszyńskie dojeżdżają do szkół w Horyszowie i w Miączynie, mimo interwencji mieszkańców, rodziców dalej nie ma przystanków gdzie by te dzieci mogły się schronić przed deszczem i śniegiem.Przy każdym zebraniu poruszany jest ten temat i urzędnicy gminy przyrzekają że te przystanki już są w drodze. Patrząc statystycznie to w większości olimpiad i konkursów biorą udział dzieci pochodzące z Gdeszyna i zajmują kluczowe miejsca. Czyżby to było w skutek niskiego poziomu. Pomyśl o dziecku (np.z klas 1 lub przedszkola) które mieszka od szkoły w odległości 4km i do autobusu musiało by iść 3,5km o której musiało by wstawać by być na godzinę 7 aby wsiąść do autobusu.A może chciałbyś z tej szkoły uczynić np. dom weselny? Co się tyczy ks. z Gdeszyna to on zapraszał by wszyscy mieszkańcy w zieli udział w wyborach i nie wskazywał na kogo należy głosować. Dlaczego więc go tak oczerniasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Człowieku a co ty sam reprezentujesz nie wypowiadaj się na temat ludzi i nie broń innych ludzie właśnie widzą co się w gminie dzieje i sami zadecydują.
Do mieszkanca gminy mówisz ze chodził i bałagał miał prawo taki styl kampanii przedwyborczej to np "pijar" amerykańskich kandydatów - bezposredni kontakt z wyborcą to oddanie mu szacunku - przecież nie zbierał podpisów, ale każdemu indywidualnie bez publicznej tremy wyborcy mógł odpowiadać na pytania- a wyborca sam głosował na wybranego kandydata. Pana kapicę zna kazdy kto bywa w gminie- od 12 lat stał przy boku pana wójta jest osobą publiczną, pan Długosz jest znany w Miączynie i Niewirkowie ale wiele osób z pozostałych miejscowości go nie zna. i nie ważne na kogo oddasz głos obydwaj Panowie skończyli studia we właściwym czasie, a nie zawodówkach. Są tak samo kompetentni- obydwaj odnoszą się do samych samych zakresów działań-RÓŻNICA JEST JEDNA - PAN S jest ubrany w służbowy garnitur dotychczasowej władzy gminy jet aktywnie wspierany prze jej pracowników- pan D nie ma jeszcze sukienki ale współgra z panią S, która już w naszej pamięci zapisała sie pozytywnie ? przeczytaj mieszkancu na zakończenie cytowany na forum wierz Asnyka - żeby trwało życie trzeba sięgać po nowe wyzwania - myślę ze najgorsze mamy za nami ludzie dokonali wyboru i po II turze należy uszanować ich wybór ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
A ja mam wrażenie że wszystkie posty broniące pana Długosza pisze albo on sam albo jego znajomi. Wiem co działo się na zebraniu w Niewirkowie. Długosz mydli ludziom oczy że czas na zmiany, ale jakie zmiany to chyba nawet on sam nie wie... chyba tylko w jego portfelu. Samo to że zbratał się z drugim kandydatem o czymś świadczy. Ja obawiam się tylko tego że będzie marionetką pana Borowskiego i nie wprowadzi żadnych zmian. Spuści gminę w dół tak jak to zrobił ze spółką wodną, o której krążą legendy. Dziwię się ze ludzie nie mają własnego rozumu i tak łatwo dają się omamiać takim osobom. Co najmniej jeden rok pójdzie na zmarnowanie bo przecież będzie musiał się nauczyć podstawowych zasad i przepisów w rządzeniu Gminą. Zobaczymy 5 grudnia ilu ludzi w gminie Miączyn zacznie myśleć i nie poprze tego Pana. Nie mówię że jestem zagorzałym fanem Pana Kapicy ale uważam go za lepszego kandydata na wójta. Jest zawsze opanowany, uczciwy i nie posuwa się do haniebnych czynów zwołując zebrania wiejskie i gadając na innych kandydatów steku bzdur wyssanych z palca. A po drugie bez niego były wójt nie miałby tak łatwo w rządzeniu, nie wierzą że Pan sekretarz nie odwalał ciężkiej roboty za Pana Henryka.
DROGI MIESZKAŃCU CHYBA KTOŚ CI ZROBIŁ WODĘ Z MÓZGU. Pan Długosz nigdy nie był w koaliji ani z panem Krawczukiem, ani z panem Borowskim ani nawet z panem Bratkowskim. Byłam na zebraniu w Niwirkowie i chcę cię poinformować ze pan Borowski nie przybył razem z panem Długoszem lecz przybył na jego zebranie. Mówił o oddaniu poparcia w razie przegranej tury 21 XI. NATOMIAST PAN BOROWSKI W POROZUMIENIU Z PANEM BRATKOWSKIM I PANEM KAPICĄ ORGANIZOWALI WSPÓLNE SPOTKANIA DLA MIESZKAŃCÓW np w Miączynie i Zawalowie, gdzie pan Borowski deklarował poparcie właśnie dla pana Kapicy. Wobec powyższego może negatywna ocena nie należy się panom Di K ale panu Rysiowi, że ze swojej buzi robi kalosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miączyniak napisał:
Czytałem wyżej coś o inwestycjach o kanalizacji i wodociągach. Chcecie pozyskiwać pieniądze na to z Unii bo wszystko finansuje w tej sferze. Otóż ja osobiście oraz moi sąsiedzi w du*** mam te wodociągi i kanalizację. Mam własną studnię i szambo i nie interesuje mnie wyrzucenie 7 tyś zł na podłączenie się do kanalizacji, a później płacenie jeszcze za ich odbiór. Owszem gmina wybuduje wodociąg i kanalizację ale podłączą się do niej tylko najbogatsi, a nas zwykłych ludzi nie stać na taki wydatek. Ciekawi mnie czy Pani Przewodnicząca nauczycielka i Pan Wójt nauczyciel zamkną szkoły, czy dalej będziemy płacić na ich utrzymanie,wychowując "matoły", a sami tonąć w błocie nie mogąc dojść do domów. Wkurza mnie że nauczyciele zamiast uczyć nasze dzieci, tylko pchają się do większego koryta jakby im jeszcze było mało!!!
nie jestem z waszej gminy, ale w mojej w ostatnim roku zaczęto budowę kanalizacji i zapomnij o jakiś 7 tys zł - ue ue ue ue Wiadomo, że koszta jakieś trzeba ponieść, nic za darmo niestety nie ma, ale wiem doskonale, że najbardziej inwestycja przeszkadza tym, którzy wieczorami wylewają szambo na pola, albo stare studnie traktują jako szamba :] Może głośno się o tym nie mówi, ale taka prawda. a tak swoją drogą, fajnie jest poczytać to wasze forum - bicie piany pierwsza klasa. Może jakby nikt nie był "anonimowy", to byłoby więcej kultury i mniej ŚCIEMY i oczerniania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bożenka napisał:
DROGI MIESZKAŃCU CHYBA KTOŚ CI ZROBIŁ WODĘ Z MÓZGU. Pan Długosz nigdy nie był w koaliji ani z panem Krawczukiem, ani z panem Borowskim ani nawet z panem Bratkowskim. Byłam na zebraniu w Niwirkowie i chcę cię poinformować ze pan Borowski nie przybył razem z panem Długoszem lecz przybył na jego zebranie. Mówił o oddaniu poparcia w razie przegranej tury 21 XI. NATOMIAST PAN BOROWSKI W POROZUMIENIU Z PANEM BRATKOWSKIM I PANEM KAPICĄ ORGANIZOWALI WSPÓLNE SPOTKANIA DLA MIESZKAŃCÓW np w Miączynie i Zawalowie, gdzie pan Borowski deklarował poparcie właśnie dla pana Kapicy. Wobec powyższego może negatywna ocena nie należy się panom Di K ale panu Rysiowi, że ze swojej buzi robi kalosza.
I dobrze ,że są ludzie,którzy takie rzeczy widzą,słyszą i o tym mówią.Widać,że niektórzy działają bez skrupułów-po trupach do celu.Jak tak można? Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przecież kiedyś wcześniej czy później staną oko w oko , twarzą w twarz z niektórymi(...) Teraz tylko pytanie- czy faktycznie uniosą wzrok i będą mieli odwagę patrzeć. Jedno jest pewne:PAN DŁUGOSZ MOŻE TO ZROBIĆ SPOKOJNIE,MOŻE SPOJRZEĆ W TWARZ KAŻDEMU WYBORCY-STARSZEMU I MŁODSZEMU, TEMU Z MIĄCZYNA I TYM Z INNYCH MIEJSCOWOŚCI, PONIEWAŻ JEST CZŁOWIEKIEM BARDZO UCZCIWYM I PRZEDE WSZYSTKIM MA CZYSTE SUMIENIE. TRZYMAM KCIUKI ZA PANA DŁUGOSZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bożenka napisał:
DROGI MIESZKAŃCU CHYBA KTOŚ CI ZROBIŁ WODĘ Z MÓZGU. Pan Długosz nigdy nie był w koaliji ani z panem Krawczukiem, ani z panem Borowskim ani nawet z panem Bratkowskim. Byłam na zebraniu w Niwirkowie i chcę cię poinformować ze pan Borowski nie przybył razem z panem Długoszem lecz przybył na jego zebranie. Mówił o oddaniu poparcia w razie przegranej tury 21 XI. NATOMIAST PAN BOROWSKI W POROZUMIENIU Z PANEM BRATKOWSKIM I PANEM KAPICĄ ORGANIZOWALI WSPÓLNE SPOTKANIA DLA MIESZKAŃCÓW np w Miączynie i Zawalowie, gdzie pan Borowski deklarował poparcie właśnie dla pana Kapicy. Wobec powyższego może negatywna ocena nie należy się panom Di K ale panu Rysiowi, że ze swojej buzi robi kalosza.
Co do ostatniego zdania dodałbym jeszcze: delikatnie mówiąc. Jaki wstyd,pomyślcie koalicjanci,że sami nie mieszkacie w swoich miejscowościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...